Toužíte po meditaci a józe? Vydejte se do resortu Ananda

Každý z nás jistě někdy zažil tu potřebu uniknout z tohoto neustálého pracovního tempa a oddat se jen sám sobě, svému tělu a své mysli. Pro tyto účely jistě poslouží meditace a jóga, která se během posledních několika let stala velice populární a vyhledávaná lidmi po celém světě.

Ananda Resort | Foto: Kim Pin / Shutterstock.com

Vznikla centra pro meditaci a jógu, internet se hemží informacemi s touto tematikou, a dokonce je možné si najít i svého vlastního jogína, který spolupracuje čistě jen s vámi během vašich seancí. Nebylo by ale lepší tyto aktivity umocnit a vydat se do jejich hlubin?

Himalájské prostředí

Resort Ananda se nachází v severní části Indie v himalájském podhůří, jedná se o mnoha cenami oceněnou destinaci, umístěnou na sto akrech maharádžského paláce. Z resortu se nabízí velkolepý výhled na místní zalesněné oblasti a spirituální město Rishikesh a údolí řeky Gangy.

Luxusní indické spirituální wellness

Resort se svými zkušenými zaměstnanci nabízí ajuvedérské masáže, jógu a meditační seance, aromaterapie, švédské masáže, Reiki, zkrášlovací procedury a mnohé další. Ananda znamená spirituální cestu ke sjednocení těla, mysli a duše. Zkušení terapeuti se znalostí tajemství egyptských princezen, antického Říma, Řeků, praktikami v prvních lázních a s vědomostmi mistrů japonských učitelů.

Programy nastavené pro regeneraci těla i duše

Ananda nabízí různorodé typy programů, s jejichž pomocí objevíte sami sebe. Tělu dodáte novou energii, a duši přidáte na chuti k životu. Procedury jsou na míru sestaveny každému tak, aby nejlépe pomohly splnit svůj účel, a dokonce ještě předčít očekávání. Dokonce můžete využít sestaveného programu pro zhubnutí a vylepšení kondice.

Stylové ubytování

Palácové ubytování ještě podpoří celkovou regeneraci a umocní celkový pobyt, ze kterého se bude jen těžko odjíždět. Přesto návštěvníci odjíždí s pocitem znovunabytí.

Toužíte po meditaci a józe? Vydejte se do resortu Ananda
Snadné financování nemovitostí v zahraničí