Stylové vánoční dekorace – inspirujte se přímo u designérky

Kdo by se netěšil na Vánoce? Hlavně pro malé děti je toto období nejoblíbenější z celého roku. Ale co k Vánocům bezpochyby patří? No přece vánoční dekorace! Bez nich by byl každý dům, ulice či náměstí přeci tak smutné. Nesmí prostě chybět v žádné domácnosti – a hlavně ne v té vaší! Jak tedy zařídit, aby byly tyto dekorace vkusné a zároveň příjemné na pohled?

Vytvořte si doma nefalšovanou vánoční atmosféru. Foto: Lucky_7 / Shutterstock

1. Vánoční stromek

Základem každého vánočního stromku jsou samozřejmě světýlka. Ty by měly být rozprostřeny rovnoměrně a vůbec se nemusíte bát s nimi šetřit. Vždy si je ale před samotným zdobením ujasnit, jaké téma váš vánoční stromek ponese, či si alespoň sjednotit barvy, kterými bude váš stromek hrát. Je třeba myslet na to, že míchání několika barev dohromady působí kýčovitě a přeplácaně.

2. Ozdoby do domácnosti

V dnešní době se již dostávají západní zvyky i do naších domácností, proto není divu, že občas můžeme narazit i na umělé soby či punčochy zavěšené na krbových kamnech. Nechte sníh zavítat do vašeho domu! Samozřejmě nemáme na mysli tu studenou bílou hmotu, která se při kontaktu s teplem okamžitě rozpustí. Sníh mohou stejně dobře reprezentovat například i bílé baňky, které hustě rozložíte na polici či jinou plochu, kde se budou vyjímat.

3. Kuchyně

Tradiční barvou Vánoc se mimoděk stala červená. Slaďte tedy své nádobí do tohoto odstínu a vyzdobte svou kuchyň červenými květy, prostírkami, ubrusy či ubrousky. Pokud přidáte obrázky se sněhuláky či jinými vánočními motivy, rozhodně tím nic nepokazíte. Štědrovečerní večeře tak najednou dostane úplně jiný šmrnc a klasickou podobu.

Samozřejmostí je, aby vaše domácnost byla provoněna vánočními vůněmi. Takže nezapomeňte nakoupit vonné svíčky, jejichž plamínky budou jemně podtrhovat přítmí a kouzelnou atmosféru tohoto nejoblíbenějšího období z celého roku.

Stylové vánoční dekorace – inspirujte se přímo u designérky
Snadné financování nemovitostí v zahraničí