Podívejte se, jak bydlí John Travolta nebo Tom Cruise

Zajímá vás, jak bydlí slavné hollywoodské hvězdy? A kolik za svoje bydlení utratili? Zveme vás na návštěvu, byť jen virtuální, do haciend, které jsou domovem třeba pro Toma Hankse, Adama Sandlera a další slavné herce.

Tom Cruise. Foto: Featureflash Photo Agency/Shutterstock

1. John Travolta – Bel Air House – 14 milionů dolarů

Tohle sídlo je funkčním letištěm, jehož přistávací plocha vede přímo k hlavním dveřím. Zároveň zde můžete zaparkovat 16 aut a zaplavat si v bazénu.

2. Clint Eastwood – Carmel House – 20 milionů dolarů

Trvalo přes rok, než bylo celé toto luxusní sídlo postaveno. Má šest ložnic a devět koupelen a našli byste jej na konci soukromé cesty.

3. Leonardo DiCaprio – Hollywood Hill Mansion – 20 milionů dolarů

Tohle obrovské sídlo si známý herec zakoupil již v roce 1999 za tehdejší cenu 4 milion dolarů. Je vybaveno solární energií a soukromým tenisovým kurtem.

4. Arnold Schwanzenegger – Brentwood Mansion – 23 milionů dolarů

Kalifornský guvernér a známý herec bydlí v panství, které je vybaveno sedmi ložnicemi, obrovským bazénem a také tenisovým kurtem.

5. Sylvester Stallone – Beverly Hills Mansion – 24 milionů dolarů

Luxusní sídlo v Beverly Hills zakoupil známý herec již v roce 1998 za „pouhých“ 10 milionů dolarů. Je vybaveno šesti ložnicemi a devíti koupelnami.

6. Tom Hanks – Pacific Palisades Mansion – 26 milionů dolarů

Od roku 2010 vlastní známý herec toto panství, jež nabízí čtyři ložnice a pět koupelen. Samozřejmostí je také velký bazén.

7. Will Smith – Malibu Mansion – 26 milionů dolarů

Se svou rodinou zde tento herec hraje tenis, beachvolleybal či basketball na svých soukromých kurtech či odpočívá u soukromého jezera.

8. Adam Sandler – Bel Air Mansion – 42,5 milionu dolarů

Tento známý herec si užívá soukromí v tomto obrovském sídle s velkým tenisovým kurtem a bazénem – a to již od roku 1999.

9. Tom Cruise – Beverly Hills Mansion – 50 milionů dolarů

Tohle tradiční sídlo, které bylo postaveno již v roce 1937, nabízí sedm ložnic a devět koupelen. Patří k němu dlouhá příjezdová cesta, samozřejmě také bazén a tenisový kurt.

10. Brad Pitt – Chateau Miraval – 70 milionů dolarů

Společně s Angelinou zakoupil Brad tento zámkový komplex ve French Miraval. Nabízí neuvěřitelných 35 ložnic, soukromé lázně, posilovnu či vnitřní bazén.

Podívejte se, jak bydlí John Travolta nebo Tom Cruise
Snadné financování nemovitostí v zahraničí