Nezapomenutelná žádost o ruku? V oblacích nad Londýnem a se šampaňským

Buší vám srdce, protože vyhlídkové kolo London Eye stoupá do výšin. V kabině jste vy dva. Nad vámi sviští letadla a pod vámi se rozsvěcuje metropole. Září vám oči a jí také. Začíná tušit. Potom si kleknete a ona na tu nejdůležitější otázku, kterou jste kdy položili, odpoví.

Ty nejromantičtější zásnuby. Chvíle, na které budete vzpomínat celý život | Foto: wavebreakmedia / Shutterstock.com

V prosklených kabinách London Eye, které si můžete pronajmout pro soukromé účely, se odehrálo už bezpočet romantických chvil. Kdo si tady poprvé poklekl před svou vyvolenou, není známé, ale toto „místo v oblacích“ patří mezi deset nejoblíbenějších v Londýně, kde se žádosti o ruku odehrávají.

Londýnské oko je nejvyšší ruské kolo na západní polokouli, je vysoké 135 metrů. Otáčí se na jižním nábřeží řeky Temže mezi Westminsterským a Hungerfordským mostem. Nepřehlédnete ho.

Nepředstavujte si ale klasické ruské kolo, které znáte z poutí nebo zábavních parků. V první řadě tady jde o velkolepou vyhlídku. Kvůli důstojnému pohledu na Londýn bylo ostatně na přelomu milénia vytvořené. A vy ho můžete už navždy spojit se svým životním rozhodnutím.

Luxusní šampaňské a pralinky

Když si kabinku v London Eye pronajmete, bude s vámi zacházeno jako s VIP hosty. Nemusíte s ostatními návštěvníky čekat v řadě a tlačit se do kabinek.

Ve stanovený čas se prostě dostavíte ke vstupu, kde na vás bude čekat číšník, který neopomene přinést košík s vybraným šampaňským a lahůdkami.

Podává se tady Pommery Brut Royal Champagne. K zakousnutí budou luxusní čokoládové lanýže Hotel Chocolat Pink Champagne Truffles.

London Eye | Foto: Paul Daniels / Shutterstock.com

Na žádost o ruku máte 30 minut

Až nastoupíte a začnete stoupat k nebeským výšinám, neváhejte. Na to, abyste se vyslovili, máte jen 30 minut. Je to adrenalin. Ještě jednou si ověříte, že v kapse opravdu máte prsten a můžete se na svou vyvolenou usmát. Třeba už tuší.

I když opodál postává číšník se šampaňským, s nímž si za chvíli přiťuknete, nebude vás rušit. Je diskrétní a jen čeká na váš pokyn, aby vám dolil sklenky. Kabina je dostatečně velká, mačkat se zde rozhodně nebudete.

K umocnění romantického zážitku přispěje dechberoucí výhled na Londýn. A potom už ji slyšíte, jak odpovídá: „Ano.“

S hudbou a šampaňským! Marcus si pozval do kabinky dokonce celou kapelu, aby Vanessu požádal o ruku! Jak překvapíte svoji snoubenku vy?

Za kolik?

Kabinku v London Eye si můžete pronajmout za 450 liber, za 7,5 libry navíc si můžete objednat sklenici šampaňského před nástupem, třeba na odvahu. Kabinku si zarezervujete velmi snadno. Stačí si na internetových stránkách vybrat jeden z volných termínů.

Autor: Michaela Kadlecová

Nezapomenutelná žádost o ruku? V oblacích nad Londýnem a se šampaňským
Snadné financování nemovitostí v zahraničí