Nejluxusnější loď na světě? Jak vypadá? A proč je tak drahá?

Dovolená u moře či na horách? To je přeci klasika! Ale přemýšleli jste někdy nad dovolenou na jachtě? Prostě vyjedete na širé moře, které skýtá to pravé soukromí a jedete vstříc vlnám, jež vás unášejí do toho pravého neznáma. Každý si takovou jachtu představit dokáže. Ale jak vypadá ta nejluxusnější jachta, na kterou můžete na moři narazit?

Luxusní jachta Martha Ann. Foto: LongJon / Shutterstock

Přepychová jachta Martha Ann

Tento skvost lodní architektury, jež byl postaven již v roce 2008 dosahuje délky úctyhodných sedmdesáti metrů. Navrhla ji společnost Lurssen a v roce 2016 byla dokonce rekonstruována. Celý přepychový interiér navrhla společnost Zuretti.

Jak se na lodi bydlí?

Celá loď nabízí ubytování pro dvanáct hostů, kteří se mohou ubytovat v sedmi pokojích včetně velkého apartmá, VIP pokoje, třílůžkové kabiny a dvou přistýlek. Její paluba je schopna unést 21 členů posádky. Návštěvníky jistě potěší její nadčasový styl, krásný nábytek a přepychové posezení, jež utváří elegantní a příjemnou atmosféru. Díky svému zábavnému a rekreačnímu zařízení je vhodná jako jachta pro výlety s rodinou a s přáteli.

Jaký je výkon této jachty?

Jachta je postavena s ocelovým trupem a hliníkovou nástavbou. Disponuje ultramoderním stabilizačním systémem, který redukuje efekt pohybu válečků a zajišťuje maximální pohodlí během prázdnin. Martha Ann je vyrobena tak, aby vyhovovala normám MCA a Lloyds Register. S jízdní rychlostí 13 uzlů, maximální rychlostí 15,5 uzlů a rozsahem 6 000 námořních mil od svých nádrží o objemu 43 300 litrů je perfektní kombinací výkonu a luxusu.

Co všechno na lodi můžeme využít?

Samozřejmostí je kvalitní klimatizace či wifi po celé jachtě a večerní odpočinek po zápřahu v posilovně vám zpříjemní jacuzzi.
Tak už máte představu o své další letní dovolené?

Nejluxusnější loď na světě? Jak vypadá? A proč je tak drahá?
Snadné financování nemovitostí v zahraničí