Brunch v Dubaji? Kam zajít?

Jste právě v Dubaji na dovolené, nebo se sem chystáte? Či snad jste zdejším rezidentem a v Dubaji vlastníte nemovitost? Zkrátka pro všechny, kteří v tomto městě rekordů tráví čas, přinášíme několik tipů, kam zde vyrazit na brunch.

Dáváte přednost asijské kuchyni? Ani ta nemůže v Dubaji chybět. Foto: Rawpixel / Unsplash

The Observatory

Restaurace se nachází v 52. patře, což znamená, že nabízí mimo skvělého jídla také neuvěřitelný výhled na své okolí, jež je tvořeno přístavem Dubaj a Palm Jumeriah. Skvěle kombinuje živoucí bar a luxusní restauraci, která nabízí to nejlepší z obou světů – jak široký výběr mas, tak zaručeně čerstvé mořské plody, skvělé dezerty a zmrzlinu.

Bubalicious Brunch

Pokud by se dala tato restaurace popsat dvěma slovy, bylo by to „jasná volba“! Restaurace totiž nabízí prakticky všechna jídla, co si můžete představit – jsou totiž vydávány hned ze tří hotelových restaurací. Dostanete zde jídlo jak formou bufetu, tak japonské speciality či dokonce i jídlo z grilu.

Maya Mexican kitchen + bar

Pokud hledáte brunch přímo na pláži – již dál nehledejte. Tato moderní restaurace se specializuje na tradiční mexické jídlo. Nachází se u soukromé pláže, nicméně svým hostům nabízí i pobyt v bazénu. Ochutnáte zde speciality jako rib-eye steaky, fajitas či marinované jehněčí kotlety. Vše můžete zapít nealko, ale i alko nápoji.

Splendido bar and kitchen

Při návštěvě této restaurace si odnesete nejenom zážitek ze skvělého jídla, ale tak vzpomínku na úchvatnou krásu luxusního hotelu Ritz-Carlton, ve kterém se restaurace nachází. Je doslova ztělesněním klasické elegance. Nabízí bohatou snídani formou bufetu, kdy můžete ochutnat grilované ryby, saláty, těstoviny a spoustu dalších možností převážně italské kuchyně.

Toro Toro

Chuť Latinské Ameriky a kulinářské zážitky se mísí v prostorách restaurace Toro Toro. Funguje pod taktovkou světoznámého šéfkuchaře Richarda Sandovala, který zde vymyslel již v roce 2012 takzvaný „Hola Hola Brunch“. Ten se skládá ze 45 malých talířů, jež jsou přeplněny tradičními potravinami včetně quacamole, chorrizo, empanadas, hovězích koláčů či křupavých kalamár. Vždy si ale udělejte v břiše místo ještě na jeho vyhlášené kuře, jehněčí či hovězí maso.

Brunch v Dubaji? Kam zajít?
Snadné financování nemovitostí v zahraničí