Luxusní bydlení a investice 1.900 metrů nad mořem

Hledáte výjimečné místo pro druhé bydlení v Alpách? Pak neváhejte se vydat do nadmořské výšky až téměř 2.000 metrů u rakousko-italských hranic, kde naleznete klid a luxus alpského střediska Obergurgl.

Obergurgl spolu se svým horským „bratrem“ Hochgurglem okouzlují svým nenapodobitelným šarmem již několikátou generaci návštěvníků z celé Evropy. Zejména bonitní klientela z Velké Británie zde v průběhu let nalezla zázemí pro každoroční lyžařské pobyty. Obergurgl ale rád přivítá také návštěvníky z České republiky. Naleznete zde lyžařskou oblast s dostatkem sněhu a dlouhou zimní sezónou – s celkem 110 km sjezdovek a s 24 moderními lanovkami. A navíc budete jen kousek od ledovcového střediska Sölden. Více informací o středisku Obergurgl naleznete na www.obergurgl.com.

Nyní Vám nabízíme možnost investovat do koupě apartmánu v centru obce Obergurgl a pouze 150 metrů od nástupní stanice lanovky Festkogelbahn. Nový rezidenční projekt v Obergurglu nabízí jedinečné výhledy na okolní vrcholky Alp, ale hlavně nabízí luxusní apartmány na prodej do osobního vlastnictví. Jedná se o výjimečnou příležitost investovat do druhého bydlení v top lokalitě rakouských Alp.

Více informací o novém rezidenčním projektu v Oberguglu naleznete ZDE.

Luxusní bydlení a investice 1.900 metrů nad mořem
Snadné financování nemovitostí v zahraničí