10 pravidel úspěchu podle úspěšné autorky Joanne Rowlingové

Nechte se inspirovat od nejúspěšnější světové spisovatelky – autorky Harryho Pottera, Joanne Rowlingové. Co jí pomohlo ke světovému úspěchu?

Jak se stát úspěšným. Necháte se inspirovat J. K. Rowlingovou? | Foto: g-stockstudio / Shutterstock.com

1. Neúspěch vám pomůže najít sám sebe

Nebojte se občasného pádu nebo odmítnutí. Najdete tak v sobě silnou vůli pokračovat tam, kde jste skončili a být stále lepší a lepší.

2. Uskutečněte své představy

Řekněte si – tohle prostě chci a běžte si za tím. Pokud v sebe věříte, nic vás nedokáže zastavit a vaše cesta skončí přesně tam, kde chcete.

3. Nebojte se kritiky

Vždy se najdou lidi, kteří vás budou kritizovat. V každém koutě světa takoví jsou. Ale poděkujte jim – oni jsou velkou součástí vašeho úspěchu.

4. Nezapomeňte, kde jste začali

Nevíte, jak pokračovat ve své práci? Zasekli jste se na mrtvém bodě? Vraťte se do míst, kde vaše veškeré snažení započalo. Melancholie vám dodá tu potřebnou energii.

5. Věřte

Pokud „uslyšíte“ svůj vnitřní hlas, který vás nabádá k čemukoli – je třeba jej poslechnout a věřit. Tenhle hlas vás totiž vede k úspěchu!

6. Nepropadejte úzkosti

Vaše velká očekávání se neplní tak, jak byste předpokládali? Nepodléhejte úzkosti z „neúspěchu“. Vše musí jít krůček po krůčku.

7. Život se neměří podle toho, co jste dosáhli

Věřte, že vaše kvalifikace či váš životopis nejsou váš skutečný život. Za tímto kusem papíru se skrývá mnohem víc – je to komplikovaný život, který má každý ve své moci.

8. Vydržet!

Nebojte se toho, že se vám zezačátku něco nepovede. Každý velký autor napsal jako první spoustu a spoustu nepodařených děl. Důležité je, se nevzdávat.

9. Sny se můžou stát skutečností

Realita vám občas nedopřeje si dovolit své sny. Nenechte se jí ale zastrašit a myslete na sebe a své touhy.

10. Myslete pozitivně

Každý má ve své moci ovládnout vlastní myšlení. Síla myšlenky dokáže pohnout celým světem. Síla myšlenky dokáže změnit váš život.

10 pravidel úspěchu podle úspěšné autorky Joanne Rowlingové
Snadné financování nemovitostí v zahraničí