Zažijte adrenalin: Kde a jak?

Poklidné trávení dovolené pro vás není to pravé? Dáváte před hodinami strávenými poleháváním na pláži něčemu poněkud aktivnějšímu? Pak jsou následující tipy určeny právě pro vás.

Je libo trochu adrenalinu? | Foto: Jeremy Bishop / Unsplash

„Opačný“ bungee jumping

Na rozdíl od klasického bungee jumpingu, kdy padáte dolů, zde vás dvě dlouhé pružiny doslova vystřelí vysoko do vzduchu a pak už si jen užíváte gravitaci.

Cval na koni

Není hezčí pohled na svět než z koňského sedla. Pokud se ale rozhodnete pro adrenalinový cval, raději se pořádně připoutejte.

Skok padákem

Skákat padákem můžete prostě kdekoliv. „Jediné“, co k tomu potřebujete, je letadlo, povolení – a samozřejmě padák. Užijte si do příjemné „ovívání“ vašeho obličeje větrem v rychlosti 200 km/h.

Bobování

Zkuste se projet na bobech na opravdové olympijské dráze! Zjistíte, že nemáte vůbec nad ničím kontrolu, prostě jedete a zatáčíte, jak s vámi dráha hází. V té vysoké rychlosti je to opravdový adrenalinový zážitek.

Koupání se žraloky

Žraloci nejsou jen děsivá zvířata – můžete se s nimi dokonce i koupat – není to zase tak nebezpečné, jak si myslíte. Podívejte se mu přímo do očí a plavte si dál. Je to prostě nezapomenutelný zážitek. Samozřejmě s průvodcem!

Jízda po dunách

Pokud máte správný jeep, který je přizpůsoben této jízdě, užijete si skvělou jízdu, která bude váš adrenalin uvolňovat s každou další písečnou dunou víc a víc.

Flyboarding

Nechte si na záda připnout speciální „jetpack“ a zahrajte si na astronauta. Prostě se vznášejte nad vodou a překonejte gravitaci.

Zápas s aligátorem

Samozřejmě nikdy nechoďte do volné přírody, abyste si našli aligátora, se kterým chcete zápasit! Navštivte místo „Gator Land“ na Floridě, kde si můžete boj bezpečně natrénovat.

Královská klouzačka

Navštivte park BSR v Texasu, kde si můžete sjet „královskou klouzačku“. Nasaďte si plovací vestu a nechte se vystřelit přímo do vzduchu. Věřím, že se budete těch pár sekund modlit, abyste již dopadli do vody.

Jízda v „superautě“

Sedněte si to nejluxusnějšího Ferrari a rozpalte tachometr na 240 km/h a míra adrenalinu ve vašem těle bude maximální!

Zažijte adrenalin: Kde a jak?
Snadné financování nemovitostí v zahraničí
X