Nejlepší soukromé ostrovy na prodej

Absolutní soukromí. To si můžete dopřát, pokud si pořídíte vlastní ostrov. Pořídíte si tak kousek soukromého ráje. Necháte se nalákat? Přinášíme vám tipy na ty nejlepší soukromé ostrovy, které jsou právě nyní na trhu.

Za soukromý ostrov nemusíte nutně platit desítky milionů dolarů. Za nejlevnější ostrov z našich tipů zaplatíte jen něco málo přes 1,5 mil. USD. Foto: jeremy-perret-713195 / Unsplash

Belle Lune – 1.64 milionu dolarů

Na ostrově se nachází chata 2+1 se třemi koupelnami, která byla vystavěna v roce 2001. Leží se asi dvě hodiny cesty autem od Toronta a následně 15 minut lodí.

Shelter Island – 22.75 milionu dolarů

Leží na rozloze 22 hektarů ve Spojených státech u Montany. Luxusní sídlo zde postavené má 5 ložnic, 8 koupelen a vinný sklep, 4 vířivky, posilovnu a soukromý výtah.

Kanacea Island – 26 milionů dolarů

Ostrov, který je posetý lesy a obklopen běloskvoucí pláží se nachází v Jižním Pacifiku u ostrova Fidži. Je vhodný jako skvělá turistická destinace.

Little Ragged Island – 35 milionů dolarů

Nachází se na jihu Bahamských ostrovů a pyšní se neuvěřitelným soukromím u úchvatných břehů zářivě blankytného moře.

Organica Beach – 38 milionů dolarů

Záliv Panamy se rozléhá 1492 akrech půdy. Deštné pralesy, písečné pláže – tenhle ostrov je právem označován jako tropický ráj.

Darby Island – 39 milionů dolarů

Další luxusní ostrov, který se rozléhá na Bahamách. A pokud chcete mít za souseda Davida Copperfielda, na nic nečekejte – vlastní totiž 2 okolní ostrovy.

Dulichium Island – 44.6 milionu dolarů

Jedná se o nejrozlehlejší soukromý ostrov v Řecku. Je obklopen blankytným mořem, což ho předurčuje k výstavbě luxusního dovolenkového resortu.

Black´s Island – 48 milionů dolarů

Svou rozlohou 7,5 akrů půdy nabízí vzrušující zážitky tropického ostrova, který se nachází na Floridě, v srdci zálivu sv. Josefa.

Nengo Nengo Atoll – 55.8 milionu dolarů

Rozlehlý ostrov ve francouzské Polynésii obklopený průzračným mořem. Nabízí ubytování v chatkách až pro 80 lidí.

Cave Cay – 60 milionů dolarů

Můžete si vybrat, zda se ubytujete v hlavní budově, která nabízí 360stupňový výhled či v jednom ze tří domů pro hosty. Nachází se kde jinde, než na Bahamách.

Nejlepší soukromé ostrovy na prodej
Snadné financování nemovitostí v zahraničí
X