Jedete do Dublinu? Tady ochutnejte kávu

Není žádný div, že se na kávě dá vypěstovat závislost. Bez její vůně se většině z nás velice špatně vstává z postele. Dokáže dodat potřebnou energii pro celý den, nebo alespoň dopoledne.

I z tohoto důvodu jsou po celém světě vyhlášené kavárny, které by všichni milovníci kávy měli znát. Jaké kavárny stojí za to navštívit v irském hlavním městě – v Dublinu?

Foto: Di Bella Coffee / Unsplash

1. Wigwam

Ochutnejte místní irskou kávu, jejíž velký výběr najdete právě v této kavárně. Jejich káva byla vyhlášena za nejlepší v celém Irsku – a to už opravdu stojí za návštěvu.

2. Roasted Brown

Nechte se zlákat skvělou chutí kávy „sweet canyon espresso“, ke kterému si můžete dát i skvělý zákusek například ve formě místního koláče či jiné sladké „tečky“.

3. The Fumbally

Skvělé jídlo, skvělá káva, skvělí lidé – i takto by se dala popsat The Fumbally kavárna. Dopřejte si klidně snídani, večerní svačinku či odpolední kávu – vše je tu naprosto delikátní.

4. 3FE

Každý místní občan zná kavárnu 3FE a jejího majitele Collina Harmona. Vše je zde zahaleno do bílé a červené barvy, které se staly nepsanou značkou této kávy, jež je servírována v mnoha dalších místních kavárnách.

5. Caffee Angel

Tahle kavárna servíruje kávu již od roku 2004 a od té doby se jejímu majiteli podařilo otevřít již pět poboček. Jde o místního „průkopníka“ kávy a jejího servírování – jistě byste tuto kavárnu neměli minout.

6. Love Supreme

Kavárna, která se pyšní skvělým designem a pestrou kolekcí káv či horkých čokolád. Nechte se okouzlit například chutí pravé etiopské či vietnamské kávy.

7. Full Circle Roasters

Na jakou kávu máte zrovna chuť? Nechte si poradit od příjemného personálu, který vám kávu čerstvě upraží, jelikož se jedná současně i o známou pražírnu. A to je teprve ta pravá a plná chuť čerstvě připravené kávy!

Jedete do Dublinu? Tady ochutnejte kávu
Snadné financování nemovitostí v zahraničí

Komentujte

avatar
X