Je vám v létě horko? Proleťte se nad horami

Někdo řeší letní horka skokem do bazénu, jiní zase létají nad horami. Co byste si raději zvolili vy? Pokud hledáte skvělý zážitek, rozhodně doporučujeme to druhé. Není to tak dávno, co se na světlo světa dostal vynález jménem „wingsuit“.

Jedná se o speciální oblek, který dává skydivingu zcela nový rozměr. Namísto volného pádu umožní klouzavý let, se kterým můžete doslova létat mezi horami. Důležité je však v ten správný čas otevřít padák.

Dříve byl tento zážitek dostupný jen vyvoleným, dnes už je mnohem snadnější si tento zážitek vyzkoušet. Létání s wingsuitem se říká wingsuit flying a pokud vás těchto pár řádků zaujalo, měli byste rozhodně shlédnout video, které si ukážeme.

Peklo s Redbullem

Redbull je již známý tím, že sponzoruje adrenalinové akce všeho druhu, tentokrát zahájil spolupráci s rekordmanem ve skydivingu, Milesem Daisherem. Ten má na kontě celkem 7200 skydivingových seskoků a přes 4500 base jumpů. Jde o světový rekord, který zatím nikdo jiný nepřekonal.

Společně s týmem Red Bull Air Force vyrazil do Alp, konkrétně do Chamonich, ve Francii. Jde doslova o Mekku adrenalinových sportů. Ve videu ukazují, že se jedná o dokonalou zábavu, která však vyžaduje určité zkušenosti. Každý seskok je pečlivě naplánován a pokaždé se jedná o senzační zážitek, který nikdy neomrzí.

Je vám v létě horko? Proleťte se nad horami
Snadné financování nemovitostí v zahraničí
X